Friday, 2024-05-03, 2:43 AMWelcome Guest
Sign Up | Log In
RSS
Amerikos Gyvenimas
Site menu
Log In
Search
Our poll
Rate my site
Total of answers: 982
Site friends
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples
  • [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    • Page 1 of 1
    • 1
    Forumas » Test category » *****************************FORUMAS***************************** » Adminai ir jų darbas (ggg)
    Adminai ir jų darbas
    deividas916Date: Monday, 2014-11-17, 9:25 PM | Message # 1
    Private
    Group: Users
    Messages: 1
    Reputation: 0
    Status: Offline
    Tepemsiu gumos ir pradėsiu.2014.11.16 apie 16:30 gavau Ban ant Deivis_Salto acc už ,,ORA''. Sustabdžius mane vienam ice_lapelis aš atsijungiau nes tikrai nemokėčiau 5k baudos  Tai tas durnelis susirado admina (Nrs_Bass) ir atsi'getino pas mane. Suėmė ir nužudė. Su viskuo aš sutinku, viskas yra normaliai tik dbr prasideda linksmoji dalis... Parašiau kad nežudytu o aš sumokėsiu baudą, bet neee... nužudė ir 20 mins jaile turėjau sedėt...nu dar pom galvoju. Sustumiau kad  leavinsiu serva, nebelošiu ir t.t. (Pasikarščiavau) Ir aš už tai gavau BAN'a.... Už tai jog parašiau jog nebelošiu šitam serve... Už tai kad supykes tuo momentu buvai labai ant to mento nes jis man vis nedavė ramybės... Neturiu ką pasakyt... Laukiu jusu nuomonės
     
    BasS™Date: Tuesday, 2014-11-25, 10:43 PM | Message # 2
    Private
    Group: Users
    Messages: 8
    Reputation: 0
    Status: Offline
    Atsiprasau. Hmm man tik idomu kodel as ant galo kaltas lieku kaip va tokie kaip jus Atsijunginejat isvien. Buvo pasakyta kad uz relogus bus nemalonu, o jei jus cia atsijunginejat kaip jus stabdo tai paskiau neverkit kad sedit jaile 20min. ir paskiau verkia i /admin su savo pasiuntimais i visas 4 puses bei keiksmazodziais. Mielas Mazas vaike persirasyk savo zodyna nes tikrai nemalonu ziuret toki graudu pasauly. Subreskit viena kart ir normalei paklauskit o ne pasiuntinet i visas puses ir paskiau klaust uz ka Ban'as ? siap uz relogus buna net banai, tai dziaukis kad jail gavai. ir beje Baninau ne as Tave smile
     
    eimantasmieliauskasDate: Saturday, 2014-11-29, 6:32 PM | Message # 3
    Private
    Group: Users
    Messages: 1
    Reputation: 0
    Status: Offline
    Atsiprasau.man 2014.11.28 dave ip ban (chytas) o as turejau vip as turiu visus sms to kad esu vip jei netikit galiu nufotkinti ir atsiusti ir prasau man nujimti ip ban as buvau vip ir gavau ban nes turejau evente gun kai ateme o as pasemiau per vip komanda jei kas sureguos prasau nujimti man ban Simas_King as vip. atbanink irodysiu galiu sms atsiusti visus mano nick Eimantas_Drifter

    Message edited by eimantasmieliauskas - Saturday, 2014-11-29, 6:32 PM
     
    Forumas » Test category » *****************************FORUMAS***************************** » Adminai ir jų darbas (ggg)
    • Page 1 of 1
    • 1
    Search: